IMPREZY RAJDOWE

Organizujemy imprezy typu Co Drive. Każdy ma możliwość przejechania się bardzo mocnym samochodem rajdowym. Samochód Audi S3 Quattro jest prowadzony przez naszego kierowcę posiadającego licencję rajdową.


ORGANIZACJA CO.DRIVE SAMOCHODEM RAJDOWYM:  AUDI S3 QUATTRO 1.8T

Od kilku lat zajmujemy się przygotowaniem i realizacją Imprez Rajdowych dla naszych Klientów.

Zapraszamy Państwa do świata rajdowego
Każdy uczestnik odrywa się od rzeczywistości zasiadając na prawym "gorącym" fotelu w samochodzie rajdowym profesjonalnie przygotowanyM do sportu.

Co-Drive to impreza skierowana nie tylko do maniaków prędkości i adrenaliny, u których zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna ale także dla „zwykłych śmiertelników”, którzy chcą sprawdzić się w ekstremalnych warunkach stawiając przed sobą nowe wyzwania.

 

Każdy z uczestników wciela się w rolę co-drivera czyli pilota rajdowego, podróżując na prawym „gorącym” fotelu podczas odcinka specjalnego (OS).

Aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie możliwości samochodu i zaprezentowanie prawdziwej rajdowej jazdy, a tym samym dostarczenie uczestnikom niezapomnianych emocji jazda odbywa się na zamkniętym odcinku drogowym.

Samochód jest profesjonalnie przygotowany do sportu, a za jego sterami zasiada nasz doświadczony kierowca rajdowy z licencją.

GWARANTUJEMY MEGA DOZNANIA

Wszyscy uczestnicy przechodzą za instruktorem na profesjonalnie przygotowaną strefę kibica, gdzie znajduje się serwis oraz baza rajdowa. Uczestnicy pojedynczo wsiadają do samochodu wyposażeni w kaski i są przypinani pasami przez obsługę. OS jest zabezpieczona przez Policję oraz osoby z Zabezpieczenia Ruchu, bezpieczeństwa pilnuje zastęp Straży Pożarnej oraz Karetka z ratownikami.

 

Na taką imprezę dokonujemy wszelkich powiadomień oraz załatwiamy wszystkie pozwolenia. Realizowaliśmy już takie projekty dla grup, nawet 150os.

Bezpieczeństwo to nasza dewiza, dlatego też imprezy organizowane przez Xtraining posiadają zabezpieczenie medyczne i techniczne, a sprzęt którego używamy jest zawsze najwyższej klasy.

 

Oferowany przez nas samochód wyposażony jest w profesjonalne fotele kubełkowe, pasy czteropunktowe oraz klatkę bezpieczeństwa. Auto wyposażone jest także w interkom, który zapewnia łączność między kierowcą i pilotem. Wszystkie elementy posiadają homologację FIA. Wszyscy uczestnicy obowiązkowo jeżdżą w kaskach zakładanych przez obsługę.